Wybrany wątek opinii

Frekwencja żałosna. Wiecej kibiców gości niż na łuku.
(2019.10.27)
A ty gdzie siedzisz ? Pewnie prosta wiec nie płacz
.... (2019.10.27)
@.... - Ja zawsze jestem na prostej, na łuku nie da si9ę oglądać meczu.
Trzeźwy (2019.10.28)
Powrót do komentarzy