Wybrany wątek opinii
Frekwencja żałosna. Wiecej kibiców gości niż na łuku.
Do moderacji
Odpowiedz
34
8
A ty gdzie siedzisz ? Pewnie prosta wiec nie płacz
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@.... - Ja zawsze jestem na prostej, na łuku nie da si9ę oglądać meczu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0