UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na luk mieszkancy nawet za darmo nie chca przyjsc LOL. Stara trybunka wyglada jak jakis podest przy ziemiance. Do tego szalas na drzewie i oboz przygotowawczy klubu ponadokregowego na poziomie licencjonowanym. Normalnie obciach zajechac nie furmankia i usiasc na tym czyms. A stac bez dachu to juz lepiej zeby zrobili widownie jak kino samochodowe i kazdy loze we wlasnym zakresie, wtedy mozna sie nawet polozyc

sęsacje_XXI_wieku