UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na luk mieszkancy nawet za darmo nie chca przyjsc LOL. Stara trybunka wyglada jak jakis podest przy ziemiance. Do tego szalas na drzewie i oboz przygotowawczy klubu ponadokregowego na poziomie licencjonowanym. Normalnie obciach zajechac nie furmankia i usiasc na tym czyms. A stac bez dachu to juz lepiej zeby zrobili widownie jak kino samochodowe i kazdy loze we wlasnym zakresie, wtedy mozna sie nawet polozyc

sęsacje_XXI_wieku

Anuluj