A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Komunokacja bez klimy i tym zlomem to szok . PrzyjadÄ… goscie do ElblÄ…ga zobaczÄ… te komunikacje.
tak czy siak prawie wszyscy wylÄ…dujÄ… na cmentarzu
Za darmo bedziem jeździć :p
Sami sobie jeździjcie autobusami z tymi kierowcami z pośredniaka co za karę pracują za 2 tyś zł tak 2 tyś to żart ich umiejętności przewożenia ludzi to dno ja ziemniaki lepiej traktuje jak wiozę z rynku
To jedź sobie taxi i nie będziesz się dusić. Proste...
@Noityle - jeżeli coś trwa 20 lat to jak stare BETONY powinno być zmienione
plan napadu hitlera na Polskę w 1939 roku był chyba mniej skomplikowany niż te plany MPK
No taki tasiemiec wyprodukowac, to ten gosc powyzej ma chyba racje z tym Hitlerem , bardzo nie czytelne i trzeba spedzic duzo czasu, zeby zalapac o co tam chodzi, gdyby ten rozklad udostepnic na przystankach ,to te kika osob,ktore by czytaly , skutecznie by zniechecily pozostalych, chcacych go tez przeczytac - za duzo tej pisaniny,to ma byc rozklad jazdy, a nie powiesc cmentarna.
Jest tez inna opcja dotarcia na cmentarz, nad ktora sie zastanawiam, ale jak do tej pory, brakuje mi odwagi.
Polak musi narzekać. Jak przestanie - to znaczy że umarł.