UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sami sobie jeździjcie autobusami z tymi kierowcami z pośredniaka co za karę pracują za 2 tyś zł tak 2 tyś to żart ich umiejętności przewożenia ludzi to dno ja ziemniaki lepiej traktuje jak wiozę z rynku

QbeeQ

Anuluj