Wybrany wątek opinii

Sami sobie jeździjcie autobusami z tymi kierowcami z pośredniaka co za karę pracują za 2 tyś zł tak 2 tyś to żart ich umiejętności przewożenia ludzi to dno ja ziemniaki lepiej traktuje jak wiozę z rynku
QbeeQ (2019.10.27)
To dawaj na kółko w autobusie i pokaż jaki jesteś kozak. Gamon z pgru
Do ji (2019.10.29)
Powrót do komentarzy