Wybrany wątek opinii
Sami sobie jeździjcie autobusami z tymi kierowcami z pośredniaka co za karę pracują za 2 tyś zł tak 2 tyś to żart ich umiejętności przewożenia ludzi to dno ja ziemniaki lepiej traktuje jak wiozę z rynku
Do moderacji
Odpowiedz
2
14
To dawaj na kółko w autobusie i pokaż jaki jesteś kozak. Gamon z pgru
Do moderacji
Odpowiedz
7
1