Wybrany wątek opinii

Drodzy mieszkańcy Elbląga, ten system organizacji komunikacji stosowany jest co najmniej od 20 lat, a chyba od trzech dodatkowo wprowadzono bezpłatne przejazdy. Stąd dziwią mnie niektóre komentarze, a szczególnie wciąż zgłaszane uwagi i własne pomysły. Ta forma organizacji sprawdza się i nie ma potrzeby jej zmieniać. Jedynie faktycznie w okresie natężenia wizyt na cmentarzu należy restrykcyjnie ograniczyć przejazdy prywatnych samochodów osobowych na trasie od ronda na Dębicę w obu kierunkach oraz od skrzyżowania Saperów i Bema do ronda tj. na całej ulicy Łęczyckiej (z wyjątkiem zamieszkalych).
Noityle (2019.10.24)
@Noityle - jeżeli coś trwa 20 lat to jak stare BETONY powinno być zmienione
cccc (2019.10.28)
Powrót do komentarzy