Wybrany wątek opinii

Tragedia można nazwać to że taxi jest wpuszczane tam gdzie jada autobusy. Ruch jest blokowany i dusimy się w tych autobusach bo za dużo jest pojazdów taxi.
(2019.10.24)
Zadziwiający sposób myślenia. To jak - taksówki mają fruwać w powietrzu?
so-el (2019.10.24)
To jedź sobie taxi i nie będziesz się dusić. Proste...
Taxi (2019.10.28)
Powrót do komentarzy