Wybrany wątek opinii
Tragedia można nazwać to że taxi jest wpuszczane tam gdzie jada autobusy. Ruch jest blokowany i dusimy się w tych autobusach bo za dużo jest pojazdów taxi.
Do moderacji
Odpowiedz
19
11
Zadziwiający sposób myślenia. To jak - taksówki mają fruwać w powietrzu?
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
To jedź sobie taxi i nie będziesz się dusić. Proste...
Do moderacji
Odpowiedz
6
1