A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sam glosowalwm za tym placem, ale nie wiedzialem, ze to sie stanie kosztem parkingu. Na parking zabraklo kasy. Przeciez to jest jakas masakra. Jak ten niepelnosprawny ma teraz dostac sie do osrodka, skoro nie ma doslownie gdzie stanac. Osrodek nie posiada żadnego parkingu, ja juz nie mowie o tych niebieskich miejscach, gdzie tu to powinno byc podstawa. Zrobili cos zabierajac inne, byla chociaz mozliwisc parkowania na boisku. Rownolegle zakazali wjazdu pod szkole. Kuriozum na cala Polske!
@150 tys zł na Skodę dla UM - Drogi gimnazjalisto. Jak dorośniesz, założysz własną firmę, wystartujesz w przetargu to taki plac zabaw zrobisz za 20% wartości. Pozdrawiam
Szkłem x)
Te wszystkie zabawki to jakies psycho testy. A ta bujawka jak sagan co tam zupe bedzie gotowac kucharka?
za te pieniadze to A8 by zrobili i by zostalo na plac zabaw
Wy tepe niedouczone janki elblaskie, jak zwykle wszystko wam sie nie podoba.Won z miasta barany i cepy !!!!
Nie widzę tu sprzętu dla dzieci niepełnosprawnych !!!!!
Ciekawe ,ze jak glosowes a nie masz gdzie zaparkowac to rozumiem ,ze dojezdzasz 100 km do Ega ,zeby skorzystac przeciez z jedynego placu zabaw ,bo innych nie ma ????
@Rodzic niepełnosprawnego - Zgadzam się, więcej jest w Parku przy ul. Mickiewicza.