UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sam glosowalwm za tym placem, ale nie wiedzialem, ze to sie stanie kosztem parkingu. Na parking zabraklo kasy. Przeciez to jest jakas masakra. Jak ten niepelnosprawny ma teraz dostac sie do osrodka, skoro nie ma doslownie gdzie stanac. Osrodek nie posiada żadnego parkingu, ja juz nie mowie o tych niebieskich miejscach, gdzie tu to powinno byc podstawa. Zrobili cos zabierajac inne, byla chociaz mozliwisc parkowania na boisku. Rownolegle zakazali wjazdu pod szkole. Kuriozum na cala Polske!

My mieszkancy

Anuluj