UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe ,ze jak glosowes a nie masz gdzie zaparkowac to rozumiem ,ze dojezdzasz 100 km do Ega ,zeby skorzystac przeciez z jedynego placu zabaw ,bo innych nie ma ????


Anuluj