UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe ,ze jak glosowes a nie masz gdzie zaparkowac to rozumiem ,ze dojezdzasz 100 km do Ega ,zeby skorzystac przeciez z jedynego placu zabaw ,bo innych nie ma ????
Ciekawe ,ze jak glosowes a nie masz gdzie zaparkowac to rozumiem ,ze dojezdzasz 100 km do Ega ,zeby skorzystac przeciez z jedynego placu zabaw ,bo innych nie ma ????