UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy tepe niedouczone janki elblaskie, jak zwykle wszystko wam sie nie podoba.Won z miasta barany i cepy !!!!
Wy tepe niedouczone janki elblaskie, jak zwykle wszystko wam sie nie podoba.Won z miasta barany i cepy !!!!