Wybrany wątek opinii

Ja się pytam, na co UM miejski pod przywództwem Pana Wróblewskiego wydał, aż 650 tys zł ?? Który co chwilę twierdzi, że nie ma pieniędzy na to na tamto. Na chodnik z polbruku, kilka płytek, czy piasek tam wysypany ?? Może złoty piasek ???
150 tys zł na Skodę dla UM (2019.10.23)
@150 tys zł na Skodę dla UM - Drogi gimnazjalisto. Jak dorośniesz, założysz własną firmę, wystartujesz w przetargu to taki plac zabaw zrobisz za 20% wartości. Pozdrawiam
konio (2019.10.23)
Powrót do komentarzy