24
19.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No niestety szanowni malkontenci jestesmy czolowa druzyna w Polsce, a ze czasami sie cos wtopi - to tylko sex ...ups ,to tylko sport, raz sie da, drugi raz nie ... wygrac z przeciwnikiem.
(2019.10.20)
Taa......
(2019.10.20)
Jestem za , niech grają na MOSie . Ta sala ma klimat . To tu Start zdobywał mistrzostwo , tutaj czuć doping no i kawał ...... Ajjj chyba stay jestem. ????
(2019.10.20)
Tak sobie tłumaczą laski z Kobierzyc, pokonały miedziowe a złożyły się w Elblągu. Sport jest przewrotny. Czołowa drużyna ;) Zlituj się. KPR dostał szoku bojowego w naszej hali rodem z PRL. Plus dla nas. Linia przy ścianie, ściana przy linii. Kary od delegata bez sensu. Superliga nie ma co.
(2019.10.20)
Hala idealna pod frekwencję taka prawda. MOS zarobi, tylko siara przyjmować gości w tej hali.
(2019.10.20)
Coraz niższy poziom w tej lidze zawodowej składającej się z 8 drużyn. A hala przy ul Kościuszki jest akuratna na mecze Startu. Miejsc dla kibiców jest tu aż nadto. ..
(2019.10.20)

info

4  
  7
Ludzi na trybunach tyle Co kot napłakał - obnirzyć ceny biletów !!!!. do 10 zł
dron (2019.10.20)

info

5  
  1
nie poszedłem na mecz właśnie ze względu na halę za 18 ziko nie będę się ściskał na balkonie a widzę że inni pomyśleli tak samo
& (2019.10.20)

info

7  
  1
Halę MOS oddano do użytku w 1977 roku … Liczba miejsc siedzących 460 a na ostatnim meczu Startu z mistrzem Polski w hali przy ul. Grunwaldzkiej (mecz odbywał się w środku tygodnia w środę…) przyszło 540 kibiców. Hala MOS jest kameralna, przez wielu nazywana „kuźnią talentów”. To historia elbląskiego sportu, rozrywki czy lokalnego patriotyzmu – to na tej hali w latach 90-tych Start osiągał największe sukcesy ale czasy i oczekiwania co do infrastruktury sportowej kibiców oraz sportowców się zmieniają. Kibice chcieliby oglądać mecz w bardziej cywilizowanych warunkach a na hali MOS jeszcze na ścianach boazeria, zawodniczki ściskają się na wąskich ławeczkach, jak w sali gimnastycznej za komuny a jeśli chodzi o bezpieczeństwo sportowców to linia boczna boiska jest przy samej ścianie …
(2019.10.20)

info

4  
  0
Cieszy powrót " Mili " po kontuzji i dobry mecz Alony. Alona to perełka.
(2019.10.20)

info

4  
  3