A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No niestety szanowni malkontenci jestesmy czolowa druzyna w Polsce, a ze czasami sie cos wtopi - to tylko sex ...ups ,to tylko sport, raz sie da, drugi raz nie ... wygrac z przeciwnikiem.
Taa......
Jestem za , niech grają na MOSie . Ta sala ma klimat . To tu Start zdobywał mistrzostwo , tutaj czuć doping no i kawał ...... Ajjj chyba stay jestem. ????
Tak sobie tłumaczą laski z Kobierzyc, pokonały miedziowe a złożyły się w Elblągu. Sport jest przewrotny. Czołowa drużyna ;) Zlituj się. KPR dostał szoku bojowego w naszej hali rodem z PRL. Plus dla nas. Linia przy ścianie, ściana przy linii. Kary od delegata bez sensu. Superliga nie ma co.
Hala idealna pod frekwencję taka prawda. MOS zarobi, tylko siara przyjmować gości w tej hali.
Coraz niższy poziom w tej lidze zawodowej składającej się z 8 drużyn. A hala przy ul Kościuszki jest akuratna na mecze Startu. Miejsc dla kibiców jest tu aż nadto. ..
Ludzi na trybunach tyle Co kot napłakał - obnirzyć ceny biletów !!!!. do 10 zł
nie poszedłem na mecz właśnie ze względu na halę za 18 ziko nie będę się ściskał na balkonie a widzę że inni pomyśleli tak samo
Halę MOS oddano do użytku w 1977 roku … Liczba miejsc siedzących 460 a na ostatnim meczu Startu z mistrzem Polski w hali przy ul. Grunwaldzkiej (mecz odbywał się w środku tygodnia w środę…) przyszło 540 kibiców. Hala MOS jest kameralna, przez wielu nazywana „kuźnią talentów”. To historia elbląskiego sportu, rozrywki czy lokalnego patriotyzmu – to na tej hali w latach 90-tych Start osiągał największe sukcesy ale czasy i oczekiwania co do infrastruktury sportowej kibiców oraz sportowców się zmieniają. Kibice chcieliby oglądać mecz w bardziej cywilizowanych warunkach a na hali MOS jeszcze na ścianach boazeria, zawodniczki ściskają się na wąskich ławeczkach, jak w sali gimnastycznej za komuny a jeśli chodzi o bezpieczeństwo sportowców to linia boczna boiska jest przy samej ścianie …
Cieszy powrót " Mili " po kontuzji i dobry mecz Alony. Alona to perełka.