UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak sobie tłumaczą laski z Kobierzyc, pokonały miedziowe a złożyły się w Elblągu. Sport jest przewrotny. Czołowa drużyna ;) Zlituj się. KPR dostał szoku bojowego w naszej hali rodem z PRL. Plus dla nas. Linia przy ścianie, ściana przy linii. Kary od delegata bez sensu. Superliga nie ma co.