24
19.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Należałoby zmodernizować halę w miejscu ławek rezerwowych i stolika sędziowskiego. Cieszą trzy punkty, ale poziom gry i liczba błędów zawodniczek oraz sztabu szkoleniowego nie przystoi lidze zawodowej kobiet w piłce ręcznej. po raz kolejny trzeba zadać sobie pytanie co robi na ławce drugi trener skoro nie potrafi nawet przypilnować zmian zawodniczek. Sędziowanie w meczu słabe, a już panowie przy stoliku to jedno wielkie nieporozumienie - chyba momentami przysypiali, nie reagując na złe zmiany. Wstyd jak na ligę zawodową.
(2019.10.20)

info

2  
  0
18 zł skutecznie odstraszyło ludzi :( frekwencja gdzieś o połowe mniejsza niż na wcześniejszych meczach
(2019.10.20)

info

6  
  1
Nie czepiaj się ludzi ze stolika. Dla nich to nowość. Przysłani z Olsztyna.
(2019.10.20)

info

1  
  0
Z Olsztyna. .. .. ? Dlaczego? To w Elblagu nie ma osób, które potrafią obsługiwać zegar i pisać protokół? Jeżeli z Olsztyna to koszty organizacji meczów są teraz wyższe. Co na to klub?
(2019.10.21)

info

1  
  0