UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za , niech grają na MOSie . Ta sala ma klimat . To tu Start zdobywał mistrzostwo , tutaj czuć doping no i kawał ...... Ajjj chyba stay jestem. ????
Jestem za , niech grają na MOSie . Ta sala ma klimat . To tu Start zdobywał mistrzostwo , tutaj czuć doping no i kawał ...... Ajjj chyba stay jestem. ????