UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za , niech grają na MOSie . Ta sala ma klimat . To tu Start zdobywał mistrzostwo , tutaj czuć doping no i kawał ...... Ajjj chyba stay jestem. ????


Anuluj