Wybrany wątek opinii

Jestem za , niech grają na MOSie . Ta sala ma klimat . To tu Start zdobywał mistrzostwo , tutaj czuć doping no i kawał ...... Ajjj chyba stay jestem. ????
(2019.10.20)
Hala idealna pod frekwencję taka prawda. MOS zarobi, tylko siara przyjmować gości w tej hali.
(2019.10.20)
Powrót do komentarzy