Wybrany wątek opinii
Jestem za , niech grają na MOSie . Ta sala ma klimat . To tu Start zdobywał mistrzostwo , tutaj czuć doping no i kawał ...... Ajjj chyba stay jestem. ????
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
Hala idealna pod frekwencję taka prawda. MOS zarobi, tylko siara przyjmować gości w tej hali.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2