UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie poszedłem na mecz właśnie ze względu na halę za 18 ziko nie będę się ściskał na balkonie a widzę że inni pomyśleli tak samo
&
nie poszedłem na mecz właśnie ze względu na halę za 18 ziko nie będę się ściskał na balkonie a widzę że inni pomyśleli tak samo
&