A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo słabe, że trzeba mieć konto na fb i pewnie jeszcze jakoś coś polubić portel.pl czy jak to tam się zwie.. Słabizna.
@Masakra- pewnie nie czytałeś pytań, a złośliwie komentujesz. Pytanie nie dotyczyło rzeki, nad która leży Elbląg, ale gdzie tą rzeką nie dopłyniesz. Oczywiście jestesś doskonale zorientowany(a) w dopływach i połączeniach w/w rzeki.
Masakra?? Chodziło o dopływ rzeki
Nie chodzi o wyuczenie, a o zabawę to po 1, a po 2 o patriotyzm lokalny.
A ja powiem tak: wrażenia pozytywne mimo tych kilku niedociągnięć (chciało by się zacytować klasyka Siarę z kilerów 2). Ale występy były bardzo fajne, jeśli ktoś przyszedł na "zarobek wygraną" to się rozczarował.
Alee Panie przewodniczący rady miejskiej Antonioo Ty tak naprawdę?? Pytanie kontrolne?? Pan Julisz Marek mógł uratować sytuację, np. stwierdzeniem"Tak brawo odpowedź nr. 4 czyli 5 linii" Jakich my rządzących wybieramy, nie mają pojęcia o życiu w mieście, a tramwajem kiedy Pan jechał?? Przykro mi, że Pan jest w rządzących. Co do pytań były trudne, ale i też łatwe, były podchwytliwe - też. Do zobaczenia za rok??:)
Aaa i jeszcze jedno - diecezja elbląska nie powstała w 1992 roku?? Pochylnie są 4?? Czy 5?? Pytanie było o pochylnie czy o śluzy??
W odpowiedzi pokazuje mi, że Adam Mickiewicz nie ma ul?? To na jakiej ul. jest US?? Film Wajdy to "Brzezina"?? O Klimuszcze, odpowiedź to kazania?? Biennale form przestrzennych było 4?? Fedoruk występuje w lidze Angielskiej??Neon z kina Syrena nie jest w muzeum Neonów w Warszawie?? Aż mi się nie chce pisać więcej, Kościół na Rawskiej nie jest z Karczowisk?? I jeszcze kilka tych pytań gdzie graniczę z pewnością, że odpowiedziałem dobrzę. Mój wynik na teście pisanym to 34, zaś tu 41 gdzie jak widać zapewne więcej. Coś tu nie tak.
@Tomasz 85 - Do godziny 12,17 października system nie pokazuje prawidłowych odpowiedzi. Na czerwono zaznaczone są odpowiedzi udzielone.
Tylko czemu raz jest jedna na czerwono, a raz dwie?? Ale ok. To w takim razie kiedy rozwiązać albo jak sprawdzić??
Kosciol jest z Kaczynosu. I wiele innych odpowiedzi jest do bani. Ojciec i ja wiemy ze to lipa.