UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Masakra- pewnie nie czytałeś pytań, a złośliwie komentujesz. Pytanie nie dotyczyło rzeki, nad która leży Elbląg, ale gdzie tą rzeką nie dopłyniesz. Oczywiście jestesś doskonale zorientowany(a) w dopływach i połączeniach w/w rzeki.


Anuluj