UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Masakra- pewnie nie czytałeś pytań, a złośliwie komentujesz. Pytanie nie dotyczyło rzeki, nad która leży Elbląg, ale gdzie tą rzeką nie dopłyniesz. Oczywiście jestesś doskonale zorientowany(a) w dopływach i połączeniach w/w rzeki.