UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aaa i jeszcze jedno - diecezja elbląska nie powstała w 1992 roku?? Pochylnie są 4?? Czy 5?? Pytanie było o pochylnie czy o śluzy??
007 :)
Aaa i jeszcze jedno - diecezja elbląska nie powstała w 1992 roku?? Pochylnie są 4?? Czy 5?? Pytanie było o pochylnie czy o śluzy??
007 :)