UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Masakra- pewnie nie czytałeś pytań, a złośliwie komentujesz. Pytanie nie dotyczyło rzeki, nad która leży Elbląg, ale gdzie tą rzeką nie dopłyniesz. Oczywiście jestesś doskonale zorientowany(a) w dopływach i połączeniach w/w rzeki.