UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja powiem tak: wrażenia pozytywne mimo tych kilku niedociągnięć (chciało by się zacytować klasyka Siarę z kilerów 2). Ale występy były bardzo fajne, jeśli ktoś przyszedł na "zarobek wygraną" to się rozczarował. Alee Panie przewodniczący rady miejskiej Antonioo Ty tak naprawdę?? Pytanie kontrolne?? Pan Julisz Marek mógł uratować sytuację, np. stwierdzeniem"Tak brawo odpowedź nr. 4 czyli 5 linii" Jakich my rządzących wybieramy, nie mają pojęcia o życiu w mieście, a tramwajem kiedy Pan jechał?? Przykro mi, że Pan jest w rządzących. Co do pytań były trudne, ale i też łatwe, były podchwytliwe - też. Do zobaczenia za rok??:)

007 :)