UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo słabe, że trzeba mieć konto na fb i pewnie jeszcze jakoś coś polubić portel.pl czy jak to tam się zwie.. Słabizna.
No fb!
Bardzo słabe, że trzeba mieć konto na fb i pewnie jeszcze jakoś coś polubić portel.pl czy jak to tam się zwie.. Słabizna.
No fb!