UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś mi skasował auto na starym mieście - poprawne zapakowane. Sprawa zgłoszona na policję - monitoring NIE działa!!! Niech teraz osoba odpowiedzialna za monitoring wezmiebodpowiedzialnosc


Anuluj