UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś mi skasował auto na starym mieście - poprawne zapakowane. Sprawa zgłoszona na policję - monitoring NIE działa!!! Niech teraz osoba odpowiedzialna za monitoring wezmiebodpowiedzialnosc
Kiedyś mi skasował auto na starym mieście - poprawne zapakowane. Sprawa zgłoszona na policję - monitoring NIE działa!!! Niech teraz osoba odpowiedzialna za monitoring wezmiebodpowiedzialnosc