UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@DannyX - Moze i stare miasto jest (i powinno by) monitorowane, ale komu chce sie przegladac nagrania ??? Bardzo dobry test dla Policji i Miasta, kto bedzie sie tlumaczyl ze nie ma nagran z tamtego dnia ? Nie trudno chyba znalesc osobe w czerwonej kurtce. .. .. oczywiscie jesli sie chce.

tojatu