UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@DannyX - Moze i stare miasto jest (i powinno by) monitorowane, ale komu chce sie przegladac nagrania ??? Bardzo dobry test dla Policji i Miasta, kto bedzie sie tlumaczyl ze nie ma nagran z tamtego dnia ? Nie trudno chyba znalesc osobe w czerwonej kurtce. .. .. oczywiscie jesli sie chce.
tojatu