Wybrany wątek opinii

Nie wieze slynna huta poraz kolejny w przeciagu kilku miesiecy jak nie babka pijana za kierownica to mlodapijana wjechala w d. 2.5 promila a ten jest dobry 3 promile ma tam ktos jeszcze prawko
Ass (2019.10.15)
Przetłumaczy ktoś to na polski?
(2019.10.15)
Powrót do komentarzy