Wybrany wątek opinii
Nie wieze slynna huta poraz kolejny w przeciagu kilku miesiecy jak nie babka pijana za kierownica to mlodapijana wjechala w d. 2.5 promila a ten jest dobry 3 promile ma tam ktos jeszcze prawko
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Przetłumaczy ktoś to na polski?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0