UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drodzy Elblążanie, kto w końcu zorganizuje referendum?Ta ekipa musi odejść!!!Jak można wydawać lekką ręką 60 tys. ?Miasto staje się, przepraszam za język, slumsem północy. Nie dzieje się tu literalnie nic. Zero inwestycji. Zero działań kulturalnych.

Jachcęreferendum