UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drodzy Elblążanie, kto w końcu zorganizuje referendum?Ta ekipa musi odejść!!!Jak można wydawać lekką ręką 60 tys. ?Miasto staje się, przepraszam za język, slumsem północy. Nie dzieje się tu literalnie nic. Zero inwestycji. Zero działań kulturalnych.
Jachcęreferendum