UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oooo, ktoś sobie przypomniał o fanach Gwiezdnych Wojen i ich "pracach"... A przecież kupę lat temu w Elblągu odbywały się konwenty i fandomy wielbicieli fantastyki... Czemu przestały ??? Ktoś wie ?

Fanką GW od premiery