UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oooo, ktoś sobie przypomniał o fanach Gwiezdnych Wojen i ich "pracach"... A przecież kupę lat temu w Elblągu odbywały się konwenty i fandomy wielbicieli fantastyki... Czemu przestały ??? Ktoś wie ?
Fanką GW od premiery