UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oooo, ktoś sobie przypomniał o fanach Gwiezdnych Wojen i ich "pracach"... A przecież kupę lat temu w Elblągu odbywały się konwenty i fandomy wielbicieli fantastyki... Czemu przestały ??? Ktoś wie ?

Fanką GW od premiery

Anuluj