UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobry wiec, powinno się mówić o tym głośno, dopóki pis rządzi będzie tak nadal bo mają ich poparcie. Księża zamiast brać przykład z papieża wołają co łaska minimum 300 i to ma być posługa hmmm

ania za pis ani za po