Wybrany wątek opinii

Kupione małpki w cyrku sponsorowanym przez lewactwo Sorosowo-Rotschildowe:) zeby ci biedni ludzie jeszcze naprawde wierzyli w to co wykrzykuja, jeszcze ta frekfencja(20 osob moze bylo??) Oczywiste ze maja prawo demonstrowac, ale zastanawiajac sie to tak: policjcja, sady, wojsko- napewno sa wsrod nich pedofile dlatego pozostaje nam stanac przed nowym budynkiem sadu, ktory pieknie zaslonil widok emerytom i rencista z bloków obok i krzyczec : Hej, jurysci! pycha kroczy przed upadkiem, lubicie dzieci precz ze społeczenstwa!!!! ma to sens??? Ja nie chodze do kosciola dla ksiezy tylko dla Boga, wiec spłaszczanie tego do poziomu zły ksiadz= zły Kościół nie ma sensu. .. Natomiast te mimo ze nie sa mlode wiedza ze juz jeden pan z bródką a drugi z broda chcieli zlikwidowac kosciół katolicki, jak pokazuje historia z marnym skutkiem, mimo zamieniania kosciołów w składnice zboza. .. :) idzcie lepiej na hierbatkię i pączka
ASWymiata (2019.10.07)
@ASWymiata - Dla Boga możesz porządnie modlić się w domu, tak aby Cię nikt nie widział i wtedy Bóg cię wysłucha. W kościele nie czuję obecności Boga, tylko miejsce szerzenia polityki.
(2019.10.07)
Powrót do komentarzy