UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobry wiec, powinno się mówić o tym głośno, dopóki pis rządzi będzie tak nadal bo mają ich poparcie. Księża zamiast brać przykład z papieża wołają co łaska minimum 300 i to ma być posługa hmmm

ania za pis ani za po

Anuluj