UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobry wiec, powinno się mówić o tym głośno, dopóki pis rządzi będzie tak nadal bo mają ich poparcie. Księża zamiast brać przykład z papieża wołają co łaska minimum 300 i to ma być posługa hmmm
ania za pis ani za po