UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Parafia agrykola jest ok?z powolania ?ciekawej tak .biegaja do kosciolka a klaszcza jak dziecko szydzi z rodzicow i wyrzeka sie dla mieszkania i kasy.dobre .czy dobry katolik przyczynia sie do rozpadu rodziny?tak to widzi dobry katolik albo czy zyczy siostrze smierci?bo nie chce miec mlodszego rodzenstwa. To jest ohyda swinstwo.rozpowiada klamstwa chcac uchodzic za biedna sierote. Bidulka. Naprawde nie ma serca taki osobnik.
Alicja30