UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo ,tez jestem za przekopem ,nawet jesli bylaby , to nieoplacalna inwestycja.Wiele rzeczy robi sie nieoplacalnych, ale robi sie to dla wygody, bezpieczenstwa ,.. i w tym przypadku nie ma co dyskutowac.Kopac! Kopac,jeszcze raz kopac.Martwie sie jednak, bo Wilk juz pikazal co potrafi.Mielismy projekt ktory kosztowal pare milionow,wszystko bylo zatwierdzone,byly pieniadze z Unii i juz nic wydawolo sie nie zatrzyma budowy tego pieknego bardzo kameralnego stadionu, a jednak Wilk odwolal wszystko i pieniadze poszly do Olsztyna. Boje sie ,ze przy jego ogromnych zdolnosciach destrukcyjnych , historia moze sie powtorzyc ,na szczescie w Pis-e nie wszyscy graja w tej samej lidze, Wilk nalezy do tych, ktorzy slizgaja sie na sukcesach swojej partii.Czasami wystarczy tylko byc po dobrej strony mocy. Pnie Kaczynski wielki szacun dla pana, to co Pan robi dla Polski i rodakow zapisywane jest wielkimi zgloskami w historii,a ze psy szczekaja -- karawana idzie jednak dalej, i jeszcze jedno , zmienilby Pan uprzejmie prosze tych niemych poslow z Elblaga na kogos mlodszego i bardziej kreatywnego. z gory dziekuje

Przekopac

Anuluj