Wybrany wątek opinii

następna inwestycją pisu będzie potężny zakład psychiatryczny wybudowany na bagnach w pobliżu przekopu żeby mogli popatrzeć bedąc w kaftanach na co stać pis tym bardziej ze po wyborach stan ich się pogorszy a tworki pełne
(2019.10.04)
Jak na razie to pogarsza się stan ekoterrorystów i przeciwników przekopu, bo jednak budowa rusza. :D
(2019.10.04)
Powrót do komentarzy