UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
po 30 latach transformacji Polska wróciła do punktu wyjścia, smutne jest to że Polacy nic się nie nauczyli przez te 30 lat i nie potrafią samodzielnie analizować rzeczywistości, no cóż drogo zapłacą za swoją naiwność.
nibyinny