UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po 30 latach transformacji Polska wróciła do punktu wyjścia, smutne jest to że Polacy nic się nie nauczyli przez te 30 lat i nie potrafią samodzielnie analizować rzeczywistości, no cóż drogo zapłacą za swoją naiwność.

nibyinny

Anuluj