UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szukałem i nie znalazłem szczegółów propozycji podatkowych Lewicy. Tylko na Wikipedii coś jest. A jest jakieś szaleństwo podatkowe • 22% – dla kwoty nadwyżki powyżej dwunastokrotności minimum socjalnego rocznie / =/-12 tys rocznie/; • 33% – dla kwoty nadwyżki powyżej 60 000 złotych dochodu rocznie; • 44% – dla kwoty nadwyżki ponad 120 000 złotych dochodu rocznie; • 55% – dla kwoty nadwyżki ponad 250 000 złotych dochodu rocznie; • 75% – dla kwoty nadwyżki ponad 500 000 złotych dochodu rocznie. Może ktoś z Lewicy to zweryfikuje? Choćby w debacie. Czerwony


Anuluj