UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obserwując bieg ku sławie i pieniądzach widzę ze im kandydat mniej znaczy i nie ma żadnego dorobku lokalnego tym więcej jego reklam, przeciez to nie Top Model i czy foty to jedyny argument dla wyborców? Pytanie do debatujacych?