UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można prowadzić działalność przy takim froncie robót? Niech ktoś tam pomyśli o odbiorcach. Pracownikom też współczuję.
Jak można prowadzić działalność przy takim froncie robót? Niech ktoś tam pomyśli o odbiorcach. Pracownikom też współczuję.