UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy panu nie przeszkadza jak Ciepłownik osmiesza Pana partie i pokazuje bezczelnosc, bute i arogancję PO? Czy panu nie wstyd ze taki koleś zaniża wasze mozliwosci? Czy liczy znowu na cieplą posadkę?
Czy panu nie przeszkadza jak Ciepłownik osmiesza Pana partie i pokazuje bezczelnosc, bute i arogancję PO? Czy panu nie wstyd ze taki koleś zaniża wasze mozliwosci? Czy liczy znowu na cieplą posadkę?