UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy panu nie przeszkadza jak Ciepłownik osmiesza Pana partie i pokazuje bezczelnosc, bute i arogancję PO? Czy panu nie wstyd ze taki koleś zaniża wasze mozliwosci? Czy liczy znowu na cieplą posadkę?


Anuluj