UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie dość że lans na budowie to jeszcze hymny pochwalne na cześć nieskutecznego wróblewskiego. Nie mają wstydu.
Nie dość że lans na budowie to jeszcze hymny pochwalne na cześć nieskutecznego wróblewskiego. Nie mają wstydu.