UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiem, że nie upadła, a to co nie zapłaciła ta firma pensji tym ludziom? To co Lewica nałoży taką karę, że wtedy wszystkie sklepy tej firmy upadną i wszyscy ludzie trafią na bruk?

Zen

Anuluj