Wybrany wątek opinii
@Zen - Ta firma przecież nie upadła, ta firma okradła pracowników i w dalszym ciągu zarabia miliony na m. in. ich nieszczęściu. Zrobimy to, co robi cały cywilizowany świat w takich sytuacjach - nałożymy na takiego wyzyskiwacza taką karę (PIP), że mu się odechce okradać ludzi następnym, nomen-omen, razem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
15
Najpierw sam zacznij pracować a później wypowiadaj się o ludziach pracy
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
Wiem, że nie upadła, a to co nie zapłaciła ta firma pensji tym ludziom? To co Lewica nałoży taką karę, że wtedy wszystkie sklepy tej firmy upadną i wszyscy ludzie trafią na bruk?
Do moderacji
Odpowiedz
10
2