Wybrany wątek opinii

@Zen - Ta firma przecież nie upadła, ta firma okradła pracowników i w dalszym ciągu zarabia miliony na m. in. ich nieszczęściu. Zrobimy to, co robi cały cywilizowany świat w takich sytuacjach - nałożymy na takiego wyzyskiwacza taką karę (PIP), że mu się odechce okradać ludzi następnym, nomen-omen, razem.
RobertKoliński (2019.09.28)
Najpierw sam zacznij pracować a później wypowiadaj się o ludziach pracy
(2019.09.28)
Wiem, że nie upadła, a to co nie zapłaciła ta firma pensji tym ludziom? To co Lewica nałoży taką karę, że wtedy wszystkie sklepy tej firmy upadną i wszyscy ludzie trafią na bruk?
Zen (2019.09.28)
Powrót do komentarzy