Wybrany wątek opinii
Bardzo ładna fotka przedstawiciela ruchu Wolne Konopie z gustownym krzaczkiem, chciałem zauważyć - gratulacje dla autorki:)
Do moderacji
Odpowiedz
7
23
Marzenia ,,ściętej głowy" , Jak to pan powiedział ,był PRL i wszystkim żyło się bardzo dobrze ? tylko nie powiedziałeś ilu ludziom ,,zwichnęliście" kariery zawodowe i jak ich niszczyliście , ilu przez was gniło w więzieniach ilu zostało rozstrzelanych .Ja pamiętam PRL i takiego miodzio nie było , był za to za przeproszeniem panoszący się promoskiewski czerwony syf i takim pozostaniecie . Tym chamom co ,,pracowali" w urzędach wojewódzkich PZPR powinno się odebrać emerytury. Za PRL czerwone chamstwo żarło , chlało , i nic nie robiło na koszt podatnika , PO na taśmach ,,Prawdy" robiła to samo .
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Mnie najbardziej fascynuje skąd u tych wszystkich lewackich miernot bierze się tak głęboko rasistowskie przekonanie o jakimś szczególnym namaszczeniu intelektem i wyższością nad pozostałą częścią narodu (nie tylko w Polsce). Skąd ta kołchozowa szlachta, ma tak silne poczucie predestynacji i pogardę dla innych? Sama ta nieprawdopodobna buta jest dowodem skrajnej głupoty, a skutki ich działalności nie od dziś jawnie gwałcą humanizm i obrażają logikę. Ślepa hipokryzja lewactwa jest wręcz przysłowiowa i nudna. Przekaz "śmietanki" intelektualnej świata liberalno-lewicowego, to wyłącznie fanatyczne, a ostatnio agresywne i wulgarne frazesy i pretensje żywcem z komsomolskich podręczników. I nieustanne próby wymuszenia posłuchu. Nie ma tam nikogo, kto broniłby się intelektem, myślą, może obcą, ale imponującą konstrukcją. Koszmarny wykwit i zarazem szczyt ich osiągnięć, to "filozofia" gender, a cały wysiłek umysłowy skupia się na prymitywnym i brutalnym zwalczaniu chrześcijaństwa bez jakiejkolwiek kuszącej alternatywy. W zamian oferują nam społeczeństwo szympansów Bonobo. Jeśli filozofia, to w wykonaniu obłąkanego pali kociarza -kabalisty, Hartmana . Sam fakt rządzenia światem przez kilkadziesiąt lat, wynikający w dużej mierze z manipulacji demokracją, ma być "boskim" czynnikiem nobilitującym. Sam bełkot bękartów Marksa i Lenina ma być dowodem na ich "lepszość", bo a priori nazwali się "postępowymi". Ta konstrukcja stoi na mieszance g..wna z pieniędzmi, zaprawie z fanatyzmu i manipulacji. Pieniądze odpłyną. I co zostanie? Odejdą, gdy interes przestanie się opłacać. Skończy się więc ideologia. A cena właśnie ostro skoczyła w górę.
Do moderacji
Odpowiedz
7
6