UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Realista1 - Frekwencja słaba bo główne media nie raczyły o spotkaniu poinformować. Jak miał przyjechać Kaczyński to wszyscy o tym pisali. .. A potem będzie zdziwko, że pis ma znowu większość w sejmie. ..

paraszut