UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest oczywiście prawda, różnica jest taka, że żołnierze i przywódcy Batalionów Chłopskich nigdy nie uzurpowali sobie przynależności do Polskiego Państwa Podziemnego, podczas gdy renegaci z NSZ i kłamcy z IPN - jak najbardziej;

RobertKoliński