UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest oczywiście prawda, różnica jest taka, że żołnierze i przywódcy Batalionów Chłopskich nigdy nie uzurpowali sobie przynależności do Polskiego Państwa Podziemnego, podczas gdy renegaci z NSZ i kłamcy z IPN - jak najbardziej;

RobertKoliński

Anuluj